Skip to content

Nowoczesna architektura : Eksponaty Muzeum Fall

2 lata ago

322 words

Począwszy od października, przygotuj się na muzea.
wiele z nich! Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w Los Angeles, Londynie, Montrealu, Arkansas czy w Nowym Jorku, sprawdź ekscytujące eksponaty, które odbędą się tej jesieni.
Jest to grupa sezonowych ofert, które odzwierciedlają stan zawodu, aby mieć pewność.
W większości przypadków kredyt jest zacięty w przypadku projektów komercyjnych i obywatelskich, co oznacza, że jest dużo czasu na analizę retrospektywną.
i że ukończone budynki nadal zyskują zbyt dużą uwagę ,.
wyjaśnił Christopher Hawthorne dla LA Times.
Sprawdź listę muzeów po przerwie.
Pacific Standard Time, wspólny wysiłek ponad 60 instytucji kulturalnych w południowej Kalifornii, organizuje pokaz każdego ważniejszego ruchu sztuki LA od 1945 do 1980 roku.
W West Hollywood, sprawdź ich Sympathetic Seeing: Esther McCoy and the Heart of American Modernist Architektura i wzornictwo w MAK Center, ponieważ produkuje on hołd złożony McCoy owi, krytykowi architektury i historykowi, który pomógł zdefiniować kalifornijski modernizm dla szerokiego grona odbiorców.
Również w West Hollywood znajduje się nowa biblioteka Los Angeles architekci MDA Johnson Favaro, siedząca w cieniu Centrum Projektów Pacyfiku Cesara Pelli.
Jeśli jesteś w Londynie, spróbuj wystawie The Barbican Art Gallery na temat OMA / Progress, której kuratorem jest Rotor, utalentowany młody belgijski kolektyw artystyczny.
Niedoskonałe zdrowie będzie można oglądać w wiodącym kanadyjskim muzeum architektury i wzornictwa w Montrealu.
Wystawa koncentruje się na związku między projektowaniem urbanistycznym a zdrowiem publicznym, poszukując sposobów, dzięki którym architekci mogą pomóc w walce z otyłością, astmą i innymi dolegliwościami.
W Arkansas, projekt ekspansji Moshe Safdiego w Crystal Bridges Museum otworzy dzieło Alice Walton, spadkobiercy fortuny Wal-Mart, kolekcji amerykańskiej sztuki.
A w Nowym Jorku, Reconsidering Postmodernizm pozwoli odwiedzającym omówić pomysły z Michael Graves, Leon Krier i Robert AM Stern w CUNY Graduate Center.
Źródło: LA Times
[hasła pokrewne: cement pucolanowy, pokusa mielec, ricco bełchatów ]

Powiązane tematy z artykułem: cement pucolanowy pokusa mielec ricco bełchatów