Skip to content

Nowoczesna architektura : Broadway Malyan wykonuje masterplan dla centrum medialnego w Malezji

2 lata ago

372 words

Dzięki uprzejmości Broadway Malyan International architektura, urbanistyka i praktyka projektowa Broadway Malyan opracował koncepcyjny plan główny dla GCD Media Village w Medini w Malezji, który będzie wspierał nowe studio filmowe Pinewood Iskandar Malaysia, około 130 milionów dolarów ma stworzyć ponad 3000 miejsc pracy.
Więcej zdjęć i pełne informacje prasowe po przerwie.
GCD Media Village zapewni dom i katalizator dla kreatywnych branż w regionie, a także usługi wsparcia dla przyszłego regionalnego przemysłu filmowego, i będzie zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Medini Business District, którego praktyką jest również masterplanning, aby stworzyć serię nowych specjalistycznych klastrów biznesowych.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Praktyka zakończyła właśnie koncepcję masterplan dla szerszego projektu Medini, który stworzy serię społeczności o mieszanym przeznaczeniu na obszarze 1000 hektarów, z nowymi wspólnotami mieszkaniowymi i hotelami wypoczynkowymi planowanymi w Medini Living, na południu.
większość strefy rozwoju w Medini, aby zmaksymalizować pagórkowatą topografię i widoki chronionych namorzynów.
Zespół ds.
Praktyki dostarczył plany główne dla klienta Global Capital & Development i czerpał inspirację z otaczającego krajobrazu, który obejmuje jeden z największych obszarów namorzynowych w Azji Południowo-Wschodniej i piękne nabrzeże.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Dyrektor Masterplanning Ed Baker powiedział: Dostarczenie masterplanów jest dowodem bliskiego partnerstwa z klientem i szerszym zespołem projektowym, jak również światowej klasy umiejętności, wiedzy i doświadczenia naszego zróżnicowanego zespołu ekspertów, którzy są głównymi projektantami, Architekci i architekci krajobrazu.
Efektem tych działań będzie dostarczenie zrównoważonej społeczności biznesowej i maksymalizacja połączeń z kluczowymi projektami katalizatora już realizowanymi w tym obszarze, w tym nowym obiektem Pinewood Iskandar Malaysia Studios, nowym uniwersyteckim kampusem University of Newcastle i przyszłością infrastruktura transportowa..
Projekt Medini jest częścią większego planu rozwoju Iskandar, jednego z najważniejszych flagowych projektów Malezji, obejmującego obszar ponad 2217 kilometrów kwadratowych i odpowiadający trzykrotności wielkości Singapuru.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Projekty prowadzone są przez zespół praktyków z Singapuru, który obecnie świętuje serię dużych projektów w Malezji, Indonezji, na Filipinach, a także w całym południowo-wschodnim regionie.
[hasła pokrewne: nadleśnictwo syców, o rety parapety, bikershop kraków ]

Powiązane tematy z artykułem: bikershop kraków nadleśnictwo syców o rety parapety