Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Lotus Park / Studio 505

2 lata ago

322 words

Dzięki uprzejmości Studio 505 australijscy architekci i projektanci Studio 505 kończą obecnie serię kultowych projektów w nowej dzielnicy kulturalnej w siostrzanym stanie Wiktorii.
Prowincja Jiangsu w Chinach.
Park Lotosu o powierzchni 3,5 hektara, położony w Wujin, w dzielnicy Changzhou, został zaprojektowany z myślą o organizowaniu festiwali i funkcji przez cały dzień i noc.
Projekt ustanawia przejrzysty i aktywny program funkcji i obejmuje galerię W, nowe muzeum sztuki współczesnej oraz wiele nowych lokali rozrywkowych i restauracyjnych.
Tematy dotyczące zrównoważonego rozwoju środowiska, edukacji, rekreacji i programów artystycznych ukierunkowanych na społeczność mają kluczowe znaczenie dla ustanowienia i sukcesu programu parku.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Również na terenie Parku Lotus znajduje się Centrum Planowania i Wystaw Wujin.
zestaw do magicznego i oszałamiającego liftingu z dodatkiem Lotus Conference Center.
Kompleks położony na istniejącym sztucznym jeziorze, przedstawia trzy etapy kwiatu lotosu i mieści powierzchnie wystawowe i sale konferencyjne.
Lotus Conference Center stanie się kultową atrakcją symbolizującą wzrost i dobrobyt Wujin.
Dzięki uprzejmości Studio 505 Obok The Lotus znajduje się.
Phoenix Valley ., The Wujin Grand Theatre i Youth Palace.
Nowa ikona kultury i centrum, w którym mieści się nowy Wujin Grand Theatre na 1000 mecenasów, kompleks kinowy, hale sportowe i edukacyjny pałac młodzieżowy dla 4000 studentów.
Kompleks pokryty jest zielonym dachem i panelami słonecznymi i stawia na najwyższą ocenę Chin w zakresie zrównoważonego rozwoju.
Tematy dotyczące zrównoważonego rozwoju środowiska, edukacji, rekreacji i programów artystycznych ukierunkowanych na społeczność mają kluczowe znaczenie dla ustanowienia i sukcesu programu parku.
Dzięki uprzejmości Studio 505 Projekt wnętrza projektu Doliny Feniksa zakłada, że kluczowe przestrzenie są planowane jako pola.
światy, w których przebywa okupant.
Wspólne tematy pozwalają na duży zakres różnic w obszarach oraz funkcjonalny charakter i prostotę budynku, który będzie przewodniczyć.
Dzięki uprzejmości Studio 505
[podobne: neonet choszczno, megachemie, prostownik rtęciowy ]

Powiązane tematy z artykułem: megachemie neonet choszczno prostownik rtęciowy