Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Kiedy jesteś architektem

2 lata ago

408 words

Nie zrozum mnie źle.
Uwielbiam być Architektem.
Byłem Architektem prawie tak długo, jak długo nie byłem Architektem (nie próbuj robić matematyki, proszę) iw tym momencie naprawdę nie mogę sobie wyobrazić robienia czegokolwiek innego.
Właściwie to nie mogę sobie wyobrazić.
coś jeszcze.
To staje się czymś więcej niż zawodem.
Staje się częścią definicji tego, kim jestem.
Ale nikt mi nie powiedział, że zmieni każdy aspekt mojego postrzegania świata.
Nikt nie powiedział mi, że dostanie się pod moją skórę.
Nikt mi nigdy nie powiedział, że kiedy jesteś architektem: nie możesz pozwolić sobie na własny gust zauważysz wszystko, co jest nawet nieco nierównoległe Nigdy nie spojrzysz na budynek bez.
Czytania.
architektura.
Będziesz tylko analizować przestrzeń, której nie możesz po prostu doświadczyć.
Będziesz postronnym.
Będziesz w nieskończoność zafascynowany naturalnym światłem i cieniami Nie będziesz w stanie pozwolić, by cokolwiek poszło, twój mózg się zakręci, nie wygrasz.
Śpisz Nie będziesz w stanie rozmawiać z nikim o tym, co robisz.
Nikt nie będzie wiedział, co zrobi Architekt, będziesz zmęczony i zadowolony w tym samym czasie Twoje plecy będą cię bolały Będziesz mniej szanowany niż myślałeś Twoja nieśmiałość będzie interpretowana jako arogancja Będziesz pracował nad swoim rzemiosłem przez lata, nigdy nie poczujesz, że go opanowałeś, ale będziesz na bieżąco, codziennie, znowu, znowu Zapamiętasz każdą rzecz, którą zrobiłeś źle w projekcie, a to powstrzyma cię przed zobaczeniem wszystkiego, co zrobiłeś dobrze Będziesz chciał wszystko uporządkować, zawsze.
Ale możesz tego nie robić Kiedy jesteś młody, twoi bohaterowie będą bez znaczenia.
Przekonasz się, że kiedy się starzejesz O wiele mniej wiesz o konstrukcji, niż myślałeś, że oszczędzisz kamienie milowe w swoim życiu dzięki projektom, nad którymi pracowałeś, w momencie, gdy poznasz mało o wszystkim, dowiesz się dużo o kilku rzeczach Zaczniesz widzieć zbudowane środowisko jako stale rozwijającą się formę, budowaną kawałek po kawałku przez generacje indywidualnych wysiłków.
.
Zaczniesz dostrzegać równowagę między indywidualnością a społecznością Często będziesz miał okazję stać się centrum uwagi, ale nie wiesz, jak to wykorzystać.
Będziesz ciekawa ..
ostatecznie Wiwaty {Kawa z Architektem} Artykuł oryginalny: Kiedy jesteś architektem
[hasła pokrewne: nadleśnictwo syców, prostownik rtęciowy, megamot brzesko ]

Powiązane tematy z artykułem: megamot brzesko nadleśnictwo syców prostownik rtęciowy