Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Konkurs z 2011 r. Roberts Memorial Delineation Competition

2 lata ago

282 words

Dzięki uprzejmości AIA Dallas Konkurs Pamięci Kena Robertsa rozpoznaje wizualizacje architektoniczne od utalentowanych artystów z całego świata i reprezentuje najdłuższy zawody rozgrywające na płycie.
Ken Roberts pochodził z Luizjany i był architektem, który pracował w firmie Craycroft-Lacy & Partners w późnych latach sześćdziesiątych w Dallas.
Następnie wyjechał, by połączyć siły z Dickiem Savage em, a później z Clutts & Parker, by stworzyć Iconoplex, Inc w 1973 roku.
Jak wspomina jego były szef, Jack Craycroft, Roberts był świetnym projektantem i jeszcze lepszym architektem .
Ponadto Roberts wyprodukował liczne nieskazitelne rysunki perspektywiczne atramentu małych projektów mieszkalnych i komercyjnych, które świadczyły o imponującym obiekcie do ręcznego wykonywania projektów architektonicznych.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
Wraz z odejściem jego gwiazdy, Craycroft poczuł nieodpartą potrzebę wykazania się uznaniem wykwalifikowanych twórców.
W ten sposób wpadł na pomysł utworzenia corocznego konkursu zawodów i wystawy podczas swojej kadencji jako prezes AIA Dallas w 1973 roku.
W następnym roku prezydent AIA Dallas Jim Clutts przekazał swojemu koledze Kenowi Robertsowi zadanie zorganizowania pierwszego wydarzenia nakreślonego.
Niedługo po udanym inauguracyjnym wydarzeniu, Roberts.
przewlekłe problemy z nerkami nagle zakończyły jego życie w wieku 34 lat.
Komitet Wykonawczy AIA Dallas szybko zmienił nazwę rocznego wydarzenia po pierwszym organizatorze, który był wysoko ceniony za szeroki zakres swoich umiejętności i podziwiał jego entuzjazm i energię na twarzy o jego malejącym zdrowiu.
.
(artykuł napisany przez Juliena Meyrata, AIA) Wszystkie zgłoszenia muszą zostać przesłane do piątku, 28 października 2011 r.
17.00 czasu CST.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę internetową.
[podobne: ricco bełchatów, sztuczna trawa castorama, nordglass warszawa ]

Powiązane tematy z artykułem: nordglass warszawa ricco bełchatów sztuczna trawa castorama