Skip to content

Architektura 21szego wieku : Doświadcz architektury z całego świata dzięki architektonicznym przygodom

11 miesięcy ago

657 words

Dzięki uprzejmości AIA Architectural Adventures, programu podróży od Amerykańskiego Instytutu Architektów (AIA), jest głównym dostawcą usług turystycznych dla miłośników architektury, sztuki i fotografii, a także podróżujących intelektualnie.
Program oferuje różnorodne wycieczki grupowe, specjalizujące się w eksploracji i docenieniu jednych z najbardziej niezwykłych architektur świata, a jednocześnie ciesząc się kulturą, jedzeniem i tradycjami danego miejsca.
Każda wycieczka po architektonicznych przygodach obejmuje ekspertów tematycznych ręcznie wybierane przez AIA, aby prowadzić podróżników i ożywić ich świadomość architektury świata.
Przewodniki te oferują bliskie widoki nie tylko charakterystycznych zabytków i budynków w różnych miastach, ale także wyjaśnienie, w jaki sposób historyczne, polityczne i kulturalne wydarzenia pomogły ukształtować miejskie panoramy.
Cechy architektoniczne Adventures Tour: Ciesz się poradnictwem edukacyjnym i komentarzem od kompetentny i wciągający, wybrany ekspert architektoniczny, który zaoferuje unikalny wgląd poprzez formalne i nieformalne dyskusje.
Weź udział w specjalnych wycieczkach, wyłącz się zza kulis i zdobądź wiedzę na temat popularnych atrakcji, a także mniej znanej, ale równie fascynującej architektury.
Przeglądaj i fotografuj świat i jego architektoniczne cuda z podobnie myślącymi podróżnikami.
Zakwaterowanie, większość posiłków, transport turystyczny i logistyczne szczegóły podróży są zawarte w wycieczkach.
Architectural Adventures z radością ogłasza, że około 2018 wycieczek jest już otwartych na rezerwację, w tym zwiedzanie Bauhausu w przeddzień setnej rocznicy, wycieczka po najbardziej kreatywnej współczesnej architekturze w Miami i dwa rejsy, z których jeden podejmuje Ren i inny podróżujący z Lizbony do Londynu.
Ponadto tegoroczna trasa po Nowym Orleanie ma jeszcze dostępne spoty.
Miami Perez-Art-Museum | Miami W pierwszej trasie 2018 Architectural Adventures, Miami.
Klejnoty architektoniczne pod tropikalnym niebem ,.
oferuje pieszą wycieczkę po tętniących życiem ulicach słynnej dzielnicy Art Deco w South Beach oraz bliższe spojrzenie na najbardziej kreatywną współczesną architekturę w Miami w dzielnicy projektowej, jednocześnie poznając historyczne dziedzictwo Południowej Florydy.
: 5-9 lutego 2018.
Dowiedz się więcej.
Rejs z Lizbony do Londynu Ciudad-de-la-Cultura | Hiszpania Odkryj tętniące życiem, kulturalne i architektoniczne dziedzictwo nadmorskiej Europy podczas pięciogwiazdkowego rejsu.
Od brukowanych uliczek Portugalii i katedr północnej Hiszpanii po uświęcone plaże Normandii i słynnego mostu Tower Bridge w Londynie, jedyna w życiu podróż, która czeka na podróżnych wzdłuż wspaniałych atlantyckich wybrzeży Europy.
Daty: 30 kwietnia 9 maja 2018 r.
Dowiedz się więcej.
Nad Renem Strasburg-Francja | Rzeka Ren Od słynnych historycznych miast Breisach i Freiburga po tętniące życiem miasta Strasburg i Amsterdam, odkryj niezwykle ponadczasową europejską architekturę, w tym katedrę Notre Dame, Augustinerplatz, muzea Palais Rohan & St.
Thomas Church, a nawet Największe winiarnie w Europie.
Terminy: 4-12 lipca 2018 r.
Dowiedz się więcej.
Bauhaus and Beyond Bauhaus-Dessau | Niemcy Poznaj legendarny Bauhaus na granicy setnej rocznicy w Niemczech.
Założona w Weimarze przez Waltera Gropiusa w 1919 roku, a następnie przeniesiona do Dessau w 1925 roku i zamknięta w Berlinie, szkoła projektowania Bauhaus istniała tylko 14 lat, ale jest prawdopodobnie najbardziej wpływową szkołą projektowania na świecie, zrewolucjonizowała XX wiek sztuka i architektura na całym świecie.
Dowiedz się o spuściźnie i wpływie tego innowacyjnego ruchu, oglądając oryginalne budynki Bauhausu, muzea i wystawy.
Terminy: 21-30 września 2018.
Dowiedz się więcej.
Nowy Orlean Crescent-Park | Plany Nowego Orleanu są nadal otwarte w piątkową podróż do Nowego Orleanu w 2017 roku.
Od słynnych kreolskich kamienic i domków we francuskiej dzielnicy oraz spektakularnych domów w Garden District po zrównoważone dzielnice po Katrinie i jedne z najważniejszych współczesnych budowli w mieście, uczestnicy doświadczą niezliczonych klejnotów architektury Crescent City.
Terminy koncertów: 22-27 października 2017 r.
Dowiedz się więcej.
Aby uzyskać więcej informacji na temat rezerwacji dostępności i nowych ogłoszeń o wycieczkach, zarejestruj się na liście mailingowej Architectural Adventures.
Wkrótce ogłosimy kolejne 2018 tras.
[patrz też: belmeb izdebnik, sztuczna trawa castorama, castorama stargard ]

Powiązane tematy z artykułem: belmeb izdebnik castorama stargard sztuczna trawa castorama