Skip to content

Architektura 21szego wieku : Doświadcz architektury z całego świata dzięki architektonicznym przygodom

2 lata ago

657 words

Dzięki uprzejmości AIA Architectural Adventures, programu podróży od Amerykańskiego Instytutu Architektów (AIA), jest głównym dostawcą usług turystycznych dla miłośników architektury, sztuki i fotografii, a także podróżujących intelektualnie.
Program oferuje różnorodne wycieczki grupowe, specjalizujące się w eksploracji i docenieniu jednych z najbardziej niezwykłych architektur świata, a jednocześnie ciesząc się kulturą, jedzeniem i tradycjami danego miejsca.
Każda wycieczka po architektonicznych przygodach obejmuje ekspertów tematycznych ręcznie wybierane przez AIA, aby prowadzić podróżników i ożywić ich świadomość architektury świata.
Przewodniki te oferują bliskie widoki nie tylko charakterystycznych zabytków i budynków w różnych miastach, ale także wyjaśnienie, w jaki sposób historyczne, polityczne i kulturalne wydarzenia pomogły ukształtować miejskie panoramy.
Cechy architektoniczne Adventures Tour: Ciesz się poradnictwem edukacyjnym i komentarzem od kompetentny i wciągający, wybrany ekspert architektoniczny, który zaoferuje unikalny wgląd poprzez formalne i nieformalne dyskusje.
Weź udział w specjalnych wycieczkach, wyłącz się zza kulis i zdobądź wiedzę na temat popularnych atrakcji, a także mniej znanej, ale równie fascynującej architektury.
Przeglądaj i fotografuj świat i jego architektoniczne cuda z podobnie myślącymi podróżnikami.
Zakwaterowanie, większość posiłków, transport turystyczny i logistyczne szczegóły podróży są zawarte w wycieczkach.
Architectural Adventures z radością ogłasza, że około 2018 wycieczek jest już otwartych na rezerwację, w tym zwiedzanie Bauhausu w przeddzień setnej rocznicy, wycieczka po najbardziej kreatywnej współczesnej architekturze w Miami i dwa rejsy, z których jeden podejmuje Ren i inny podróżujący z Lizbony do Londynu.
Ponadto tegoroczna trasa po Nowym Orleanie ma jeszcze dostępne spoty.
Miami Perez-Art-Museum | Miami W pierwszej trasie 2018 Architectural Adventures, Miami.
Klejnoty architektoniczne pod tropikalnym niebem ,.
oferuje pieszą wycieczkę po tętniących życiem ulicach słynnej dzielnicy Art Deco w South Beach oraz bliższe spojrzenie na najbardziej kreatywną współczesną architekturę w Miami w dzielnicy projektowej, jednocześnie poznając historyczne dziedzictwo Południowej Florydy.
: 5-9 lutego 2018.
Dowiedz się więcej.
Rejs z Lizbony do Londynu Ciudad-de-la-Cultura | Hiszpania Odkryj tętniące życiem, kulturalne i architektoniczne dziedzictwo nadmorskiej Europy podczas pięciogwiazdkowego rejsu.
Od brukowanych uliczek Portugalii i katedr północnej Hiszpanii po uświęcone plaże Normandii i słynnego mostu Tower Bridge w Londynie, jedyna w życiu podróż, która czeka na podróżnych wzdłuż wspaniałych atlantyckich wybrzeży Europy.
Daty: 30 kwietnia 9 maja 2018 r.
Dowiedz się więcej.
Nad Renem Strasburg-Francja | Rzeka Ren Od słynnych historycznych miast Breisach i Freiburga po tętniące życiem miasta Strasburg i Amsterdam, odkryj niezwykle ponadczasową europejską architekturę, w tym katedrę Notre Dame, Augustinerplatz, muzea Palais Rohan & St.
Thomas Church, a nawet Największe winiarnie w Europie.
Terminy: 4-12 lipca 2018 r.
Dowiedz się więcej.
Bauhaus and Beyond Bauhaus-Dessau | Niemcy Poznaj legendarny Bauhaus na granicy setnej rocznicy w Niemczech.
Założona w Weimarze przez Waltera Gropiusa w 1919 roku, a następnie przeniesiona do Dessau w 1925 roku i zamknięta w Berlinie, szkoła projektowania Bauhaus istniała tylko 14 lat, ale jest prawdopodobnie najbardziej wpływową szkołą projektowania na świecie, zrewolucjonizowała XX wiek sztuka i architektura na całym świecie.
Dowiedz się o spuściźnie i wpływie tego innowacyjnego ruchu, oglądając oryginalne budynki Bauhausu, muzea i wystawy.
Terminy: 21-30 września 2018.
Dowiedz się więcej.
Nowy Orlean Crescent-Park | Plany Nowego Orleanu są nadal otwarte w piątkową podróż do Nowego Orleanu w 2017 roku.
Od słynnych kreolskich kamienic i domków we francuskiej dzielnicy oraz spektakularnych domów w Garden District po zrównoważone dzielnice po Katrinie i jedne z najważniejszych współczesnych budowli w mieście, uczestnicy doświadczą niezliczonych klejnotów architektury Crescent City.
Terminy koncertów: 22-27 października 2017 r.
Dowiedz się więcej.
Aby uzyskać więcej informacji na temat rezerwacji dostępności i nowych ogłoszeń o wycieczkach, zarejestruj się na liście mailingowej Architectural Adventures.
Wkrótce ogłosimy kolejne 2018 tras.
[patrz też: belmeb izdebnik, sztuczna trawa castorama, castorama stargard ]

Powiązane tematy z artykułem: belmeb izdebnik castorama stargard sztuczna trawa castorama