Skip to content

Architektura 21szego wieku : Ball State University, College of Architecture and Planning 2011 Zwycięzcy konkursu Design Gresham Smith

2 lata ago

803 words

Dzięki uprzejmości Colina Marshalla, Matthew Nichols – Team Award of Excellence za pośrednictwem konkursu Gresham Smith (roczny program sponsorowany przez Gresham Smith and Partners), Ball State University, College of Architecture and Planning, Wydział Architektury, przy wsparciu College of Architektura i planowanie, Centrum Indianapolis (CAP: IC) zaoferowało wsparcie Fundacji Dziedzictwo Miłości Julii Carson w konsolidacji celów misji Centrum Edukacji Julia Carson poprzez ułatwianie uczestnictwa społeczności poprzez programowe i koncepcyjne zawody projektowe.
Więcej o projekcie i zwycięzcach konkursu po przerwie.
Proponowane Centrum Społecznościowe Julia Carson (JCCC) ma znajdować się w Mapleton.
Fall Creek Neighborhood of Indianapolis, Indiana.
Wielozadaniowość 57 000 GSF ma być zaprojektowana i wykonana, aby służyć społeczności na cześć zmarłej w USA reprezentantki, Julii Carson.
Fundacja Julia Carson Legacy of Love, Inc.
ma być sponsorem społecznościowej placówki pod kierownictwem syna kongresmenki Carsona i Indianapolis.
Mayoral Candidate, Sam Carson.
Misja JCCC przedstawia najlepszą krajową i globalną wizję społeczeństwa Kongresu Carson, sprawiedliwego i integracyjnego społeczeństwa, zaangażowania na rzecz społeczności i miłości do rodziny.
Głównym celem Centrum jest zapewnienie pełnego współczucia wsparcia dla sukcesu rodzin, młodzieży i seniorów.
Będzie to widoczny katalizator dla zdrowia społeczności i dobrego samopoczucia, który zapewni trzy główne elementy, w tym wyżej wymienioną Fundację Julia Carson Legacy of Love i jej partnerów społecznych; centrum społecznościowe sieci społeczne i kulturalne; i programy rekreacyjne centrum społeczności.
Każda z nich jest rozszerzeniem większej sieci partnerów obsługujących społeczność.
.
Matthew Caleb Wild Nagrody doskonałości: Jedna z zespołowych nagród doskonałości została przyznana Colin Marshall i Matthew Nicholsowi za ich projekt: ramę konstrukcyjną podtrzymującą lub zawierającą coś (rendering przedstawiony powyżej).
To centrum jest ramą stworzoną, aby wspierać cele, cele i marzenia społeczności, poprzez ing, ing, ing.
Rama strukturalna obsługuje i odbiera różne zastosowania i programy, jakie społeczność uzna za stosowne.
Budynek pełni także funkcję pomnika Julii Carson i jej dziedzictwa miłości, symbolicznie poprzez swoją obecność, a także fizycznie poprzez przełomową wieżę wyposażoną w rozpoznawalność i nazwy społeczności.
Ramy pozwalają na wszystko, od uporządkowanego środowiska pracy, poprzez zaplanowane wydarzenia, po odbiór gier i swobodę otwartych kontaktów towarzyskich.
Integracja strukturalna wyraża ramy zarówno symbolicznie, jak i fizycznie, stając się częścią krajobrazu, zatapiając się w nim i zachęcając społeczność do doświadczania różnych celów w niej zawartych.
Nagrodą za osiągnięcia w zespole zostali również Matthew Caleb Wild i Taylor Metcalf, koncentrując się na odważnym pokazaniu ponownego wykorzystania i rehabilitacji dla potrzebującej społeczności.
Usytuowany w zaniedbanym gospodarczo sąsiedztwie, projekt miał stać się jasną ilustracją odnowy dla mieszkańców społeczności poprzez rekonstrukcję istniejących materiałów znalezionych na miejscu i w okolicy.
Koncept skupiał się na ponownym wykorzystaniu i sposobie, w jaki można go bez obaw przekazywać i wyświetlać w sąsiedztwie.
Zarówno ściany gabionowe, jak i drewniane panele składają się z ponownie użytych materiałów z tego obszaru.
Dlatego, wykorzystując istniejące zasoby społeczności i wykorzystując je ponownie do budowy centrum społeczności, ilustruje to sąsiedztwu, że odnowa i odnowa są możliwe dla każdego i dla każdego.
Nawet najbardziej niekorzystne i niechciane struktury mogą stać się czymś pięknym, gdy otrzymają drugą szansę.
Dzięki uprzejmości Matthew Caleba Wilda, Taylora Metcalfa – Team Award of Excellence Chris Baile i Jordan Inman zostali również nagrodzeni przez Team Award of Excellence za zaproponowane przez nich Centrum Społeczności Julia Carson, które wykorzystuje cechy charakterystyczne dla matek do organizowania i programowania dużej witryny.
Budowane środowisko reprezentuje ich ochronę i siłę, a przestrzenie zewnętrzne symbolizują ich miłość.
Aby zapewnić temu walczącemu sąsiedztwu tożsamość, która może być rozpoznawana zarówno przez społeczność, jak i miasto jako całość, zbudowana jest na południe wzdłuż bulwaru Fall Creek w formie kultowej wieży.
Pionowa przestrzeń utworzona przez wieżę pozostaje otwarta, wizualnie i fizycznie łącząc każdą z usług świadczonych przez Dziedzictwo Miłości, jednocześnie zachęcając do interakcji w obrębie społeczności.
W związku z dużą częścią programu skierowanego na południe, północna część witryny została otwarta jako użyteczne tereny zielone.
Piękno matki jest tym, jak te różne cechy, miłość i ochrona stają się jednością.
Jest to reprezentowane w centrum strony, gdzie spotykają się krajobraz i budowla, i gdzie znajduje się Dziedzictwo
[więcej w: megamot brzesko, rumcajs bus, nadleśnictwo syców ]

Powiązane tematy z artykułem: megamot brzesko nadleśnictwo syców rumcajs bus